قیمت سمعک

قیمت سمعک | لیست قیمت سمعک | قیمت سمعک داخل گوشی

سمعک های داخل گوشی سمعک هایی هستند که به طور کامل داخل گوش قرار می گیرند قیمت سمعک های داخل گوشی بسته به سطح تکنولوژی به کار رفته در آن از 1،000،000 تا 5،000،000 تومان می باشد.
قیمت سمعک های پشت گوشی:
این نوع سمعک بهترین انتخاب برای افراد مسن می باشد و مانند سمعک های داخل گوشی قیمت آن وابسته به سطح تکنولوژی این سمعک ها از 1،500،000 تومان به بالا می باشد.
قیمت سمعک های RIC :
این سمعک ها نسل پیشرفته سمعک های پشت گوشی می باشند که بسیار کوچک بوده و کیفیت صدای قابل ملاحظه ای دارند وچون سمعک های پیشرفته تری می باشند حداقل قیمت در آنها از 3،000،000 تومان به بالا می باشد.
قیمت سمعک های نامرئی:
این سمعک ها به لحاظ اندازه بسیار کوچک بوده و به طور کامل در داخل کانال گوش قرار می گیرد که به نوعی می توان گفت نسل پیشرفته ی سمعک های داخل گوشی می باشند و مانند سمعک های RIC چون سطح تکنولوژی بسیار بالایی دارند حداقل قیمت این سمعک ها از 3،000،000 تومان می باشد ** باید به این نکته توجه کرد که سمعک خوب لزوما سمعک گران قیمت نمی باشد شاخصه و فاکتور های انتخاب سمعک خوب و مناسب از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد برای مثال ممکن است سمعک خوب برای یک نفر 2،000،000 تومان باشد و برای فرد دیگر 5،000،000 تومان. فاکتورهایی که انتخاب یک سمعک خوب را مشخص می کنند بسیار پیچیده و متنوع می باشد و باید ادیولوژیست شما بهترین انتخاب را بر اساس میزان و نوع کم شنوایی شما و سبک کار و زندگی ، بودجه ی مالی فرد و خواسته های فرد کم شنوا مشخص کند.
آیا مایلید بهتر شنیدن را تجربه کنید؟ با ما تماس بگیرید

آخرین مقالات