راهکار هایی برای جلوگیری از کم شنوایی( بخش دوم)

راهکار هایی برای جلوگیری از کم شنوایی
آوریل 16, 2019
سمعک نامرئی
راهکار هایی برای جلوگیری از کم شنوایی( بخش سوم)
آوریل 28, 2019
کم شنوایی

همانطور که می دانید یکی از مشکلات شایع در میان جوامع امروز مشکل کم شنوایی می باشد. کم شنوایی را می توان با سمعک نامرئی و یا یک سمعک ارزان تا حدی بر طرف نمود البته قیمت سمعک ارتباط مستقیمی با کارایی آن نیز دارد. در واقع اگر به فکر خرید یک سمعک ارزان هستید بهتر است تا خیلی انتظار نداشته باشید تا مشکلی با کم شنوایی نداشته باشید.

یکی از بهترین گزینه ها انتخاب سمعک نامرئی می باشد. چرا که با استفاده از سمعک نامرئی دیگران به ندرت متوجه مشکل کم شنوایی شما خواهند شد. برای اطلاع از قیمت سمعک می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در مطالب قبل شما را با برخی راهکار های برای جلوگیری از کم شنوایی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در این مورد اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

زمانی را اختصاص دهید تا گوش هایتان استراحت کنند.

اگر زمان زیادی را در طول روز در محیط های شلوغ و پر سر و صدا سپری می کنید باید حتما زمانی را برای استراحت گوش هایتان در نظر بگیرید. اگر مدام در محیط های پر سر و صدا رفت و آمد دارید لازم است تا حداقل 5 دقیقه در روز را از محیط شلوغ خارج شودید و در محیطی آرام به گوشتان استراحت دهید.

تحقیقات نشان داده است که اگر در محیط های پر سر و صدا مانند کنسرت قرار گرفته اید بعد از آن باید به طور متوسط حدود 16 ساعت به گوشتان استراحت دهید.

از گوش پاک کن استفاده نکنید.

معمولا افراد عادت دارند تا با استفاده از گوش پاک کن چربی گوش هایشان را پاک کنند. اما اینکار راهکار درستی نخواهد بود. وجود مقدار کمی چربی در گوش نه تنها غیر معمول نیست بلمه بسیار مهم نیز هست. گوش یکی از ارگان هایی از بدن است که خودش به صورت خودکار تمیز می شود و با چربی که دارد از ورود گرد و غبار به داخل گوش جلوگیری می کند. علاوه بر این وارد کردن شی خارجی به داخل گوش اصلا پیشنهاد نمی شود.

برای تهیه بهترین انواع سمعک نامرئی و درمان کم شنوایی با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − سه =